Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4

Branżowa Szkoła I-go Stopnia nr 4 w Zespole Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie,  zgodnie z ogólnokrajową reformą szkolnictwa zawodowego, rozpoczęła działalność 1 września 2017 roku. Jednak początki szkoły datuje się na 2002 rok, kiedy to powstała Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4.

Nasza szkoła z powodzeniem nadąża za szybkimi zmianami otaczającej rzeczywistości. Swoim uczniom ma do zaproponowania dobrą bazę dydaktyczną, przygotowaną i wykształconą kadrę pedagogiczną, życzliwych wychowawców i nauczycieli. Większość absolwentów naszej szkoły podejmuje pracę w swoim zawodzie i bardzo dobrze radzi sobie na rynku pracy.

Jeśli masz wątpliwości, kórą szkołę wybrać i posiadasz orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz chcesz zdobyć zawód, trafiłeś do właściwej szkoły.
Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Zaufaj nam!