Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Grzegorz Kuczera

Z-CA DYREKTORA SZKOŁY: mgr Romana Baron, mgr Beata Cieszewska

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY  otwórz pdf

 

WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Klasa Imię i nazwisko
kl. 1 aL mgr Sadlok Anna
kl. 2aL-3aL mgr Urszula Kuczera
kl. 4aL mgr Agnieszka Urban
kl. 5aL mgr Dorota Krzyżowska
kl. 5bL mgr Elżbieta Mosór
kl. 6aL mgr Monika Dawczyńska
kl. 6bL mgr Małgorzata Błąkała
kl. 7 aL mgr Aleksandra Wiera
kl. 8 aL mgr Beata Kutarba
   
kl. 1aU - 2aU - 3aU mgr. Dorota Warzecha - Nowok                
kl. 4aU mgr Barbara Siuta
kl. 4bU - 5aU mgr Mirela Wagstyl
kl. 6aU mgr Dominka Kowalczyk
kl. 7aU mgr Małgorzata Rok
kl. 8aU mgr Danuta Czerwińska - Żołna
kl. 2aAU mgr Ewa Golda
k.l 3bAU mgr Marzena Gudkiewicz - Huczek
kl. 4bAU mgr Barbara Korczyk
kl. 5aAU mgr Magdalena Baranowska
kl. 7bAU mgr Ewelina Żemła
kl. 7aAU - 8aAU mgr Jadwiga Kwoka
kl. 6aAU - 8bAU mgr Anna Pieter - Rapior


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 

Klasa Imię i nazwisko
kl.1 B mgr Agnieszka Chrapkiewicz
kl. 2B mgr Ewa Antos - Zawiślak
kl. 3B mgr Izabela Wojtylak

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Klasa Imię i nazwisko
kl. 1aPP mgr Ewa Czembor
kl. 1bPP mgr Aleksandra Pławecka - Brauntsch
kl. 2aPP mgr Wojciech Czernik
kl. 3aPP mgr Patrycja Olek
   
kl. 3auP mgr Jakub Mizera
kl. 1auP mgr Aleksandra Strączek                 
 
NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI

mgr Monika Piontek - pedagog szkolny

mgr Aleksandra Kowalska - pedagog szkolny

mgr Elżbieta Kokoszka - psycholog szkolny

mgr Kinga Banasik - Kędzior - psycholog szkolny, logopeda wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Agnieszka Chrapkiewicz - doradca zawodowy

mgr Anna Zielińska - logopeda

mgr Magdalena Baranowska - logopeda

 

mgr Grażyna Zatorska - wczesne wspomaganie rozwoju, psycholog

mgr Agnieszka Czmajduch - wczesne wspomaganie rozwoju, logopeda

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

Małgorzata Pietraszczyk - główna księgowa

Halina Michalewicz - sekretarz szkoły

Jolanta Konieczny - kierownik gospodarczy

Anna Kościelny - intendent, inspektor danych UODO

Mariola Kostecka - kucharka

Elżbieta Bogucka - kucharka

Wiesława Góra - sprzątaczka

Teresa Stępień - sprzątaczka

Eugeniusz Pietraszczyk - woźny

Jan Żur- konserwator

Małgorzata Kulasek - pomoc nauczyciela

Iwona Orzeł - pomoc nauczyciela

Jadwiga Winek - pomoc nauczyciela

Beata Kobiór - pomoc nauczyciela

Beata Szendera - pomoc nauczyciela