Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

02-08-2023

Grafika: przybory szkolne. Tekst: Rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023r. o godz. 8.00

Porządek organizacyjny tego dnia:

• Uczniowie szkoły podstawowej - o godz.8.00 spotkanie ogólne w sali gimnastycznej.
  • Uczniowie szkoły branżowej i szkoły przysposabiającej do pracy - o godz. 8.00 spotkanie ogólne w świetlicy szkolnej.
  • Po spotkaniu ogólnym spotkanie organizacyjne z wychowawcą w swoich salach, zakończenie ok. godz. 9.00 - 9.30.

Busy rano będą kursować wg dotychczasowego porządku (w razie pytań prosimy o kontakt z przwoźnikiem) a powrót spod szkoły będzie w godz. 9.00 - 9.30.

W przypadku potrzeby korzystania w tym dniu ze świetlicy szkolnej dziecka rodziców pracujących prosimy o wcześniejsze powiadomienie w sekretariacie szkoły, w terminie do piątku 1 września, do godz. 10.00. Ze względu na wcześniejszy odjazd busów konieczny jest wówczas osobisty odbiór dziecka.

Uczniów nowo przyjętych do szkoły zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego wraz z rodzicami celem omówienia spraw organizacyjnych.