22.04.2022r. Światowy Dzień Ziemi

Ziemia to niezwykła planeta. Jedyna, na której istnieje życie. Jest domem dla człowieka i  niezliczonych gatunków roślin i zwierząt.

Nasza wiedza o Ziemi wciąż jest ograniczona. My ludzie nie zawsze należycie o nią dbamy, przyczyniając się do degradacji środowiska.

Podczas tygodnia obchodów Światowego Dnia Ziemi, 22 kwietnia 2022 r. w naszej szkole zdobywaliśmy wiedzę o Błękitnej Planecie, zastanawialiśmy się jak my możemy jej pomóc? Jak zadbać, aby powietrze było bez smogu, były czyste rzeki, lasy, morza?

Realizując lekcje prowadzone metodą projektu uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, quizach, zdobywali wiedzę na temat Ziemi, ekologii, natury. Powstały plakaty, zdjęcia, twórcze wypowiedzi.

Projekt koordynowały Panie Beata Kutarba i Aleksandra Wiera.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Galeria zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają uczniów trzymających i prezentujących swoje prace projektowe, oraz plakaty i prace wywieszone na gazetkach szkolnych oraz korytarzach.