Już wakacje!

27-06-2020

Drodzy Rodzice! Kochani Uczniowie!

Kończy się rok szkolny. Był dla nas wszystkich twórczy, ale i trudny. Dzisiaj możemy powiedzieć, że zdaliśmy egzamin i z radością spoglądać w stronę wakacji.

Chcielibyśmy podziękować Wam Drodzy Rodzice za trud włożony w naukę zdalną Waszych dzieci, za Wasze zaangażowanie i cierpliwość. Bardzo cenna jest dla nas Państwa wola współpracy z nami. Dziękujemy za życzliwość oraz wsparcie okazane  dziecku, wychowawcy i nauczycielom.

Wam, Kochani Uczniowie dziękujemy za to, że tak świetnie poradziliście sobie z uczeniem się na odległość, choć wcale nie było to łatwe. Uczyliśmy się wspólnie z Wami jak pracować na odległość, ustalaliśmy zasady wspólnej komunikacji. W takiej sytuacji znaleźliśmy się po raz pierwszy i nikt nie miał na to dobrej i wypróbowanej recepty.

U progu wakacji dziękujemy Wam serdecznie za całoroczny trud i współpracę. Gratulujemy zdobytych osiągnięć. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.