Integracyjne jasełka

12.01.2017 r. niecodzienni goście przybyli do Zespołu Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie. Dla  uczniów SP nr 1, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej oraz Świetlicy Terapeutycznej „Kulejące Anioły”, społeczność uczniowska Zespołu Szkół nr3  przygotowała przedstawienie jasełkowe „Boże Narodzenie tkaniną malowane”. Malownicza sceneria, ciekawa choreografia, wspaniała gra aktorska wprawiły w zachwyt wymagającą publiczność. Wszyscy uczestnicy integracyjnego spotkania wynieśli miłe wspomnienia, refleksje i otwarte serce   dla drugiego człowieka.   Mamy nadzieję, że wkrótce Nasi Goście zawitają w progi naszej placówki ponownie, na kolejne integracyjne zabawy.