Ø Załączniki statutu

"ŻYCIA GARŚĆ"
spektakl w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 3
im. Janusza Korczaka w Pszczynie

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie pragną zaprosić na spektakl "Życia garść" w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum nr 7. Przedstawienie odbędzie się 7 kwietnia 2016 roku o godz. 9.30 (dla uczniów ZS3 i rodziców) i 11.30 (dla zaproszonych szkół i innych zainteresowanych)  w sali widowiskowej PCKul.  Impreza jest traktowana jako Dzień Otwarty Szkoły, a jednym z jej celów  jest  zwrócenie  uwagi społeczeństwa na problem osób dotkniętych Zespołem Downa oraz Autyzmem (21 marca jest Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa, a kwiecień Światowym Miesiącem Wiedzy o  Autyzmie).

W tym samym dniu na pszczyńskim rynku o godz. 11.00 można będzie dołączyć się do grupowego zdjęcia wykonanego z okien ratusza - mile widziany niebieski akcent ubioru (na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem).

Z ogromną przyjemnością zapraszamy także na nietuzinkową  wystawę prac uczniów Zespołu Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie. Wystawę można obejrzeć w dniach 21 marca - 7 kwietnia 2016 r. od poniedziałku do piątku w Galerii "Pod 13" Pszczyńskiego Centrum Kultury, w godzinach pracy PCKul.

Romana Baron

Aleksandra Brauntsch