OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY POD  HASŁEM „JAK ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z RYNKIEM PRACY?"

W dniach 20- 24 października realizowaliśmy na terenie naszej szkoły Ogólnopolski Tydzień Kariery pod  hasłem „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”.

W dniach 20- 21 października uczniowie rozwiązywali na zajęciach informatycznych testy on-line rozpoznające predyspozycje i zainteresowania zawodowe uczniów klas gimnazjalnych i zawodowych.

22 października odwiedzili nas pracownicy Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej i przeprowadzili zajęcia pt.:„Wywiad z ciekawym zawodem”
z uczniami III klasy gimnazjum.

23 października  odwiedzili nas pracownicy Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej i przeprowadzili zajęcia pt:. „Wywiad z ciekawym zawodem”
z uczniami 6 klasy szkoły podstawowej.

Natomiast 24 października  uczniowie klas I i II zawodowej przygotowywali plakaty swojej wymarzonej firmy.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć z  poszczególnych działań.

Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie działań-  Agnieszka Kania