WITAJ WIOSNO

21 marca uczniowie gimnazjum ,,u”  bawili się na sali gimnastycznej pod hasłem ,, Witaj  wiosno!” Każda klasa  musiała  wykonać  wiosenne ćwiczenia ruchowe:  skoki żabek, łowienie rybek, slalom z miotłą , omijanie kałuż i rzuty do celu.  Rozwiązywali również wiosenne zadania: krzyżówkę, rozpoznawali i podpisywali pierwsze wiosenne kwiaty, układali puzzle, musieli uzupełnić tekst z lukami. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymywali punkty – wiosenne elementy, z których wykleili piękne,  kolorowe prace.  Wszyscy bawili się wspaniale, humory dopisywały nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, którzy próbowali  wykonać niektóre zadania  ruchowe. Kolorowe gaiki, które na zakończenie zajęć zrobiła każda klasa spowodowały, że na krótko wyjrzało do nas słońce.  Uroczystość powitania wiosny przygotowały: Jadwiga Kwoka i Aleksandra Sojka.