DZIEŃ MATKI W SPDP

28. maja br. w klasach 1p i 1-3pb Szkoły Przysposabiającej do Pracy odbył się Dzień Otwarty, na który zaprosiliśmy nasze Kochane Mamy. Specjalnie na tę okazję upiekliśmy ciasta, przygotowaliśmy klasę i nakryliśmy odświętnie stoły. Po przyjściu mam przygotowaliśmy dla nich kawę i poczęstunek, po czym wręczyliśmy im samodzielnie wykonane wazoniki i kartki z życzeniami. Mamy były w tym dniu najważniejsze! Były obsługiwane przez swoje dzieci. Mogły też zasmakować potraw, które dla nich przygotowaliśmy, a był to typowy śląski obiad: rosół z makaronem, kluski, modro kapusta i schab. Podczas spotkania zaszczycili nas swoją obecnością Panowie Dyrektorzy, którzy również docenili naszą kuchnięJ Mamy wyszły ze spotkania dumne ze swoich dzieci i bardzo zadowolone. Już czekają na powtórkę za rok. My też!

klasy 1p i  1-3pb z wychowawczyniami