STRONA GŁÓWNA     KONTAKT     INFORMATOR O SZKOLE     STOWARZYSZENIE "RAZEM"     NASZ PATRON

 

MENU

Ø  Historia szkoły
Ø  Misja szkoły
Ø  Szkoła podstawowa
Ø  Gimnazjum
Ø  Szkoła zawodowa
Ø  Szkoła PDP 
Ø  Pielgrzymowice
Ø  Pracownicy
Ø  Biofeedback
Ø  Słoneczny Tydzień
Ø  Gazetka szkolna
Ø  Samorządy
Ø  Prace uczniów
Ø  Sukcesy uczniów
Ø  Programy szkolne

Ø  Szkoła w Unii

DOKUMENTY SZKOLNE

Ø  Statut
Ø  WSO
Ø  Inne

LINKI

Ø MEN
Ø  KO Katowice
Ø  OKE Jaworzno
Ø  WOM Katowice 
Ø  Pszczyna 

WYCIECZKA DO WARSZAWY

 

 

W dniach 24 do 26 października uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z opiekunami uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Warszawy. Podczas pobytu zwiedzili: Sejm i Senat, Zamek Królewski i Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Cmentarz na Powązkach, Wilanów, Międzynarodowy Port Lotniczy, Pałac Kultury i Nauki, Giełdę Papierów Wartościowych, Grób Nieznanego Żołnierza.

Uczniowie samodzielnie przygotowywali pyszne śniadania i kolacje, wykonując umiejętności poznane na lekcji. Wieczorami mieli możliwość zabawy na dyskotece oraz  oglądania filmów. Pobyt i poznanie naszej stolicy oraz związane z tym przeżycia, pozostaną naszym uczniom na długo w pamięci.

Za wsparcie finansowe, dzięki któremu uczniowie mogli uczestniczyć  w tak wielkiej przygodzie dziękujemy: -Firmie Zamel, -Gospodarstwu Ogrodniczemu Pana Marcina Mularka, -Bankowi Spółdzielczemu, -Małej Gastronomii Pani Jadwigi Gafka, -Firmie Carbo-Consulting, -Aptece Całonocnej przy ul. Piwowarskiej, -Aptece Całonocnej przy ul. Bielskiej 2, -Kancelarii Notarialnej Aleksandra Szafron -Sekta, -Panu Kazimierzowi Bizoń, -Przetwórstwu Mięsnemu Pana  Romana Kloca.